Sala bankietowa

Sala bankietowa

Na początku działalności przedsiębiorstwa zajmowaliśmy się obsługą i cateringiem na imprezach w salach zarezerwowanych przez klientów. Wraz ze wzrostem zapotrzebowania doszliśmy do wniosku, że stworzymy własną salę bankietową. W roku 2017 mogliśmy wyprawić pierwsze imprezy w naszej Lawendowej.

Sala została zaprojektowana o najnowsze trendy w nowoczesnym i minimalistycznym stylu w odcieniach bieli i szarości tak, abyście mogli dopasować wystrój indywidualnie pod własną imprezę. Sala ta jednak okazała się zbyt mała aby pomieścić większą ilość gości, zatem wyszliśmy naprzeciw Waszym oczekiwaniom i w roku 2019 zakończyliśmy prace budowlane nad dobudową dodatkowej sali. Sala ta została zaaranżowana w podobnym stylu do pierwszej, jednak w nowej pokusiliśmy się o bardziej wyraźne i ekskluzywne kolory – czerń, biel i srebro. Obie sale są połączone przejściem, dlatego mogą służyć jako jedna, wykorzystując cały obiekt, bądź jako odrębne, ponieważ posiadają system odgradzający i tłumiący dźwięki.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią przykładowych wystrojów w naszej Lawendowej. Chcesz wiedzieć więcej bądź zapytać o termin? Skontaktuj się z nami.